Luge Bore

Shitet nga: Mustafe 17 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Luge per largimin e bores, si dhe shume e pershtatshme edhe per shume veprimtari te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim