Makin per mbjelljen dhe nxjerrje te Patatev

Shitet nga: Mustaf 05 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Dy mjetet jan ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim