Maqin per prerjen dhe qarjen e drunjeve

Shitet nga: Milaim 13 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shitet maqina per prerjen dhe qarjen e drurve Tajfun RCA 380, gjithashtu bejm edhe ndrrime me ndonje vetur. Per me shum informata rreth maqines kontakt 044-408-970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim