Maqina per Bluarjen e Miserit

Shitet nga: Ermal 18 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
ne gjendje te mir pune bluan miser si dhe e shoklon kollomoqin. Monofaz osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim