Massey Ferguson MF 340 TURBO / PS: 56 / 4x4

Shitet nga: Burim M. 12 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Traktorri eshte ne gjendje shume te mire dhe te ruejshem dhe i importuar nga Zvicra.

Viti i prodhimit: 1991 / Klima: Po

ShitenTraktori importuara nga Zvicra.

Per me shume info, me kontaktoni ne 044 319 517 (Edhe mbes Viber).

Mjetet gjinden ne fshatin Dramjak, Ferizaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim