Matorr sharr me benzin

Shitet nga: Burhani 15 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes matorrin e druve ne gjendje shum te mir i ardhun nga jasht punon shum mir dhe ka fuqi t madhe per mashum thirr 045633540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim