Motorra per kombaj imt 577 dhe te tjer

Shitet nga: xXx 17 Dhj 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes matorr per kombaj ne gjendje shum te mir teknike per traktorr imt 577 edhe matorr 2klipsh per trakorr per ma shum.info 049817399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim