Mulli misri

Shitet nga: Berat 17 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes mulli misri polistroj per bluarjen e misrit bluajn edhe shkoklojn nuk e thejn as boqen e as kokrren kemi sita dhe rrypa (kaisha) per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim