Pllug Huard

Shitet nga: Isuf 28 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shitet pllugi huard hidraulik dhe esht ne gjendje shum te mir per pun i sapo ardhur nga CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim