Pllugi per largimin e bores

Shitet nga: bess 28 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
shitet pllugi per rrafshimin e zhavorit dheut sidhe largimin e borese dhe shume i mire per sillzzh ,pllugi perdorete ne katere menyra majte ne te djatht drejt dhe mbrapa,per bore ne te dy anet largohete deri 80cm gjatsia asht prej 2.10cm x65cm per gjatsi e punojm sipase nevojese deri ne 3m per me shum ne tele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim