Prekolica

Shitet nga: ntpDushi 15 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
shiter kjo prekolic asht erdhur prej zvicrre asht 4 metra gjatsi dhe 2 metra gjonsi asht me rrot tveten qe rrin nven me guma te reja dhe asht me federa pllatne asht shum emir bajm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim