Rimorkio

Shitet nga: fahri 20 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes rimorkion eshte ne gjendje shum te mir,me keto dimensiione 1m gjeresi dhe 2.8m gjatsi bej nderrim me terse per san
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim