Scheaim dhe bejm hapjen e pusave me gypa betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: YLLI-Compani 23 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Bejm hapjen e pusave me gypa betoni deri 42m thellsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim