Sharre Husvarn 66

Shitet nga: Rexhep 05 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Sharra eshte ne gjendja te rregullt. Tehin ( shpaten ) e KA te re dhe zingjirt i ka te ri , baj nderrim me shtill. 017 ose 019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim