Shitet maqina per hapjen ebunarve

Shitet nga: Shqipron 20 Dhj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes maqinen per hapjen ebunarve ne teren prej guri ne thellsi Dej 250m maqina ka kompresorin dhe 250 Metra ceva 044143187 045518200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim