Shtill 23 dhe husqvarna 268

Shitet nga: stil 06 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
shitet shtilli 23 dhe husqvarna 268 ngjendje perfekte shtili edhe husqvarna po thuasje ere esht ngjendje perfekte pune

shtilli qmimin 250 euro

husqvarna qmimi 300

ndrrim i mundshem me iphone 5 5s me cilin ju konvenon juve flm permirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim