Tanira dhe shportaqa

Shitet nga: Mentor 30 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Tanirat jon me llagera trujtur jon fort tmir po edhe ashtu shportaqat jan ne gjendje te mir qmimi per tanira osht 490 ero kurse per shpartaqa 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim