Traka per kumpira bari sillazh etjera

Shitet nga: lsuf 28 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Kemi Traka me gjatesi 13metra 8.50 metra 7.50 metra me kthes si dhe 6 metra jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim