mulli misri si dhe nje peshore

Shitet nga: berat 29 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes mulli misri qe shkoklojn dhe bluajn miser si dhe nje peshore qe peshon 250 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim