shes mulli misri

Shitet nga: berat 08 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Shes mulli misri qe shkoklojn dhe bluajn mulliri shet polistroj nuk e then kokrren e as boqen mund te thirrni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim