shesim dhe bejm hapjen pusave

Shitet nga: ylli compani 13 Nën 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
Bejm hapjen e pusave me gypa betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim