shesim patate te fares dido rreth 10000kg

Shitet nga: fatmir murati 21 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Të tjera
shes patate me shumic dhe pakic ta fares dido e veqant per pomfrit dha qipsa qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim