558 me kos tanira dhe frezza

Shitet nga: refki 18 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes 558 me kos tanira dhe frezz te gjitha ne gjendje te rregultt ose baj ndrrim me passat golf zafir ose vetura te jet 2003 e me shum
Per me shum na kontaktoni ne nr e telefonit
044 287 406 049 287 406
Ose viber +37744287406
+38649287406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim