CISTERN

Shitet nga: shpresim 14 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shes cisternen shum e mir dhe e ruajtne esht e sapo ardhur nga zvicrra
per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim