Imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore

Shitet nga: Besi🚜🚜 16 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim