Traktor 539

Shitet nga: Imeri 19 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shese traktorin 39 ne gjendje te rregullt viti prodhimit 88 me dukumente dhe shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim