Imt 539

Shitet nga: Zekirja Dubova 05 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 539 viti prodhimot 2005 i kompletuar dhe ne gjendjee shum te mir per ma shum kontaktoni ne nr 044355775 po i njejtii nr edhe ne viber pronar Zekirja Dubova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim