John deere 6200

Shitet nga: Arber guri 08 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
John deere 6200
Viti 1996
Me klim
Polluga dhe kardan perpara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim