Kabina per 39

Shitet nga: Imer luzha 13 Krr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Kabinat jan ne gjendje te rregullt dhe jan te kompletuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim