Kosh per bartjen e lopve

Shitet nga: jetmir 27 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes koshin per bartjen e lopve si dhe osin 17? 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim