Krye per rakovic 60

Shitet nga: Nexhat 14 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
krye per rakovic 60-qe si dhe per 58-q. I ka te gjitha, me ventilla me federa ,e kompletune. ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim