Maqin per mbjelljen e grueit me 15 rende

Shitet nga: Imer luzha 13 Krr 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Maqina esht me 15 Rena dhe esht ne gjendje shum Te Mir
si me kane e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim