Pllug tek rrutullus dhe te I M T

Shitet nga: Imer luzha 13 Krr 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Pllugi eahte ne gjendje shume te mir
Kemi edhe pllugj te tjer te gjitha llojeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim