Presen lifam baje edhe ndrrim

Shitet nga: imer luzha 13 Krr 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
presa eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pake e perdorur qdo qe i funkesionon lidhe mire dhe eshte e gateshme per pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim