Rakovica

Shitet nga: fehmi syla 14 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shitet rakovic 60 me prokolic dhe lug per ngarkes me ni qmim shum te volitshem presim blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim