Shpartaq te I M T me tre rende

Shitet nga: Imer luzha 13 Krr 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shpartaqi eshte shum i mire dhe shum pak i perdorur
Eshte me tre rende dhe bane shkepjen e plehut
Kemi disa shpartaq siq mumd ti shini edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim