Shperndars e plehut me dy

Shitet nga: imer luzha 13 Krr 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shperndarsi eshte me dy flutra dhe eshte ne gjendje te rregullte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim