TRAKOR 533

Shitet nga: ragip 15 Gsh 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
SHES TRAKTOR VITI-1979- ESHTE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE KA LIBREZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim