TRAKTOR--BELLORUS

Shitet nga: ardian 12 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
TRAKTORI: asht ne gjendje te rregullt asht 4x4 ko vollan hidraulik i pershtatshem per pun te dryshme
POSEDON:pllugj me3 te pershtatshem per lavrimin e gjitha llojeve te tokave si dhe LUGEN per ngarkim dhe shkarkim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim