Traktorë

Shitet nga: nesret 05 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
rakovic 65 viti prodhimit 1990
rakovica esht ne gjendje teper teper te mir
e ka servisin e kryn koplet
me instalim te ri
me frena treja
me drita treja
filterin e naftes filterin e ules e ka tri
plus ulen e hidrolikit e ka te ndrrun plus filterat e hidrolikit i ka te reja
traktori esht tip top dhe ka mundesi me provu si te doni
traktorin e jap me garancion flm per mirkuptim
baj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim