Traktor

Shitet nga: Nexhat 01 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
krye per rakovic 60-qe si dhe per 58-q. I ka te gjitha, me ventilla me federa ,e kompletune. ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim