Traktor 39

Shitet nga: Arben 11 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Traktori eshte i regjistruar dhe eshte ne gjendje te rregullt. Me mundesi nderrimi me golf 4 diesel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim