Traktor Bellarus 4x4

Shitet nga: Nebih krasniqi 28 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur, eshte 4x4 Viti prodhimit 1972 me pllugj na kontaktoni per me shum ne nr: 044/049136231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim