Traktor Hurliman

Shitet nga: mendu 16 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
SHES tratktorin HURLIMAN 70 kuaj fuqi 4x4 i ardhur nga zvicrra dhe ne gjendje shum te mir pune per me shum inf kontaktoni ne nr e telefonit....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim