Traktor IMT 39

Shitet nga: Sadik 19 Gsh 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Ndrrim me dyr dhe dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim