Traktor IMT 542

Shitet nga: faton mehmeti 29 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes traktorin IMT 542 dhe rimorkion e trepqes me pllug te leskovcit te gjitha ne gjendje shum te mire per me shum mund te kontaktoni ne tel 049930180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim