Traktor fergusan

Shitet nga: bujar 04 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 550 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shes traktorin fergusan esht ne gjendje shum shum te mir te bashkangjitur ka edhe lugen per bore dy rama korpen per kafsh pllugj 755 plus makinen per far te grunit dhe plehut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim