Traktor imt

Shitet nga: Sabri 08 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori imt 039...ne gjendje te mire posedon prokilic,plugj,vllaqa te gjitha se bashku 5000 per info me te hollsishme thirr ne nr tim personal 045 690 021 dhe ne viber +38649 399-166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim