Traktor imt 539

Shitet nga: Arsim 28 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori imt 539 në gjendje të rregullt punon shum mir i ka gomat e reja, dhe ka kompresor!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim