Traktor same eksplorer 60 special

Shitet nga: imer luzha 13 Krr 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
traktori eshte ne gjendje shume te mire qdo qe i funksionon eshte me luge per dheh.rer dhe per pleh te shtalles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim